جمعه ۱۵ و ۲۲ بهمن ماه ۱۴۰۰

ساعت ۹:۳۰ تا ۱۴:۳۰

۲,۷۵۰۰۰۰ تومان

۲,۳۵۰۰۰۰ تومان

جمعه ۱۵ و ۲۲ بهمن ماه ۱۴۰۰

ساعت ۹:۳۰ تا ۱۴:۳۰

با هدف تامین راحتی و آسایش دانشجویان ، این کارگاه با افزایش زمان جلسات بجای سه روز در سه هفته متوالی در دوجلسه و طی دو هفته برگزار خواهد شد و همچنین در راستای دسترسی راحتتر روز برگزاری آن از میان هفته به صبح جمعه منتقل شده است.

هر کس چیزی درباره خودش می داند، خاطره ای در ذهن دارد که عمیقا آن را دوست ندارد و شاید به همین خاطر دیدار با خویشتن را به تاخیر می اندازد. گاهی خود-انتقادگری ما آنقدر شدت می گیرد که خود را لایق بی رحمانه ترین تحقیرها می دانیم. از سوی دیگر معمولا برای رهایی از احساس تنهایی به دیگری پناه می بریم تا مجبور نباشیم لحظه ای در خلوت، با خودمان رو در رو شویم. در زندگی با افراد بسیاری برخورد کرده ام که از بیان ساده ترین عواطف و احساساتشان ناتوان بوده اند، جانِ خود را همچون یک حضور ارزشمند در هستی باور نداشتند و از رو در رویی با خویش هراسان و گریزان بودند. کارگاه دیدار با خویشتن فرصتِ یافتن مهارت های پرورشِ خود، تجربهء احساس سبکی پس از سالها تحقیر خود و بودن با دیگران بدونِ فراموش کردن خود است.

چرا شرکت در این کارگاه برای شما مفید است

هرچقدر هم که برایمان سخت باشد در نهایت در پسِ همهء بحران ها و تنهایی ها روزی باور می کنیم تنها خودمان هستیم که به داد خودمان می توانیم برسیم، به شرط اینکه دانش و مهارت مواجهه با خود، حمایت و مراقبت از خود را آموخته باشیم. کارگاه دیدار با خویشتن به شما اجازه می دهد، پشتِ حصارهای ذهنیِ انتقاد و تحقیر، تصویری درست از خودتان را بیابید و با خودِ مشفقتان دیدار کنید.

آنچه در این کارگاه خواهید آموخت

✔️ کدام باورِ مرکزی مرا هر روز از دیدار با خویشتن دور می کند؟

✔️ باز تعریف خویشتن بر مبنای شفقت با خود ( Self Compassion)

✔️ چگونه با استفاده از خود مراقبتی در چالش ها و بحران های زندگی دوام بیاوریم (۳ مهارت)

✔️ شناسایی ۸ هیجانی که در زندگی روزمره تجربه می کنیم ولی در بروزشان مشکل داریم

✔️ جدید ترین تکنیک های  دکتر ماتیو مک‌کی برای رشد و افزایش عزت نفس

مکان برگزاری

تهران - خیایان ولیعصر - ابتدای بزرگراه نیایش (هاشمی رفسنجانی) مرکز قلب و عروق شهید رجایی (پارکینگ هماهنگ شده است)