قوانین و مقررات وب سایت موسسه فرهنگی و هنری خرد و معرفت آلا

قوانین حریم شخصی

 1. تمامی اطلاعات شخصی ثبت شده در سایت توسط کاربران تنها برای ارائه خدمات بهتر مورد استفاده قرار می گیرد و محرمانگی اطلاعات شما نزد سایت محفوظ است.
 1. درخواست کد ملی از قوانین وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی است که موسسه موظف است در گزارشات فصلی خود لیست شرکت کنندگان حقیقی را اعلام نماید. موسسه خرد و معرفت آلا موظف به حفظ محرمانگی اطلاعات شخصی شماست.
 1. درخواست آدرس و کدپستی صرفا برای ارسال هدایا و بسته های آموزشی است.
 1. در صورت استفاده از هر یک از خدمات سایت aalainstitute.com  کاربران مسئول حفظ محرمانه بودن حساب کاربری و رمز عبور خود هستند و تمامی مسئولیت فعالیت‌‏هایی که تحت حساب کاربری و یا رمز عبور انجام می‏‌پذیرد به عهده کاربران است.
 1. تمامی اطلاعات و مطالب مندرج در سایت aalainstitute.com برای موسسه فرهنگی هنری خرد و معرفت آلا محفوظ بوده و هرگونه استفاده و کپی برداری و نشر مطالب بدون کسب مجوز از مسئولان سایت پیگرد قانونی دارد.
 1. در صورت عضویت و وارد کردن مشخصات در سایت و ثبت سفارش یا خرید شما موافقت می کنید که وبسایت aalainstitute.com  به صورت الکترونیکی (ایمیل و پیامک) با شما در ارتباط بوده و به درخواست و سوالات شما پاسخ دهد.
 1. سایت  aalainstitute.com  ممکن است دارای لینک‏‌هایی به سایت‌های دیگر باشد. این سایت‏‌ها تحت کنترل و در ارتباط با سایت موسسه فرهنگی هنری خرد و معرفت آلا نیستند و هیچ گونه مسوولیتی در قبال محتویات این سایت‏‌ها ندارد.

قوانین ثبت سفارش

لطفا قبل از ثبت سفارش و پرداخت قیمت، خدمات را با دقت مطالعه فرمائید.

 1. پس از ثبت نهایی در کارگاه های حضوری و یا غیرحضوریامکان انصراف و استرداد وجه  وجود ندارد.
 1. بسته های آموزشی در سایت com امکان دانلود فایلها ندارند و شما می توانید به هر تعداد بار که مایل هستید آنها را آنلاین گوش دهید.
 1. در صورت بروز مشکل در پردازش نهایی سبد خرید مانند اتمام موجودی محصول، مبلغ پرداخت شده طی ۲۴ الی ۴۸ ساعت کاری به حساب کاربر واریز خواهد شد.
 1. سایتcom همواره در به روزرسانی موجودی محصولات تمامی تلاش خود را می نماید ولی با این وجود در صورت به پایان رسیدن موجودی محصول حق کنسل کردن و یا استرداد وجه سفارش و یا جایگزین کردن محصول دیگر برای سایت aalainstitute.com محفوظ است.
 1. کاربران بایستی هنگام سفارش محصول مورد نظر خود، فرم سفارش را با اطلاعات صحیح و به طور کامل تکمیل کنند. درصورت ورود اطلاعات ناقص یا نادرست، سفارش کاربر قابل پیگیری و تحویل نخواهد بود و مسئولیت صحت اطلاعاتی که در حساب خود وارد می‌کنید، تماما با خود شما است.