چهارشنبه های معنوی دوره سوم

 

چهارشنبه های معنوی فرصتی ست که دور هم بنشینیم و از معنویت برای پرسش ها و دغدغه های امروزیمان جواب بگیریم. در دوره سوم چهارشنبه های معنوی از هوش معنوی و زندگی بهتر صحبت خواهیم کرد و از نگاه مولوی به بررسی مولفه های زندگی ارزشمند، قدم گذاشتن فراسوی شکست ها و رفتن به سوی پیروزی و راه های ازغم به سوی شادی می پردازیم.

از زمانی که ذوق و شوق مثنوی در دل و جانم نشست و به خواندن این اثر به راستی شگفت انگیز پرداختم همواره فکر می کردم مولوی اگر در زمانه ما بود برای حال این روزهای ما، پریشانی هایمان و نگرانی هایمان چه بیتی می سرود یا در میان ابیات شورانگیز او کدام یک تسکینی بر روزهای سخت امروز ما می توانست باشد.

از سوی دیگر تحقیقات نشان می دهد هوش معنوی توانمندی ست که به ما در داشتن رفتار خردمندانه، همراه با همدلی و بخشش کمک می کند که به دنبال تعادل فکری به معنای آرامش درونی و بیرونی است. انتخاب موضوع هوش معنوی دقیقا به اهمیت و نقش تاثیرگذار این توانمندی در زندگی اشاره دارد و همگام شدن آن با آموزه های عرفانی بخصوص نگاه سراسر زندگی شناسانه مولوی درس های بسیاری برای بهبود احوال و افکار این روزهای ما خواهد داشت.

در این دوره از چهارشنبه های معنوی ۴ ساعت دور هم جمع می شویم تا از معنویت و از مولوی راه بهتر زیستن را بیاموزیم.

در این دوره با چه مفاهیمی آشنا خواهید شد ؟

  1. کامیابی در جستجوی معنی زندگی
  2. یافتن یک مسیر اخلاقی که به هدایت ما در زندگی کمک نماید
  3. درک معنویات و ارزش‌ها در زندگی شخصی و روابط بین فردی
  4. یافتن شادی که گمشده امروزی ماست

مدرس دوره

دکتر مژده شریعتمداری

دکترای ادیان و عرفان
آموزش دیدهء روان‌شناسی مثبت‌گرا و کوچینگ از تورنتو

زمان برگزاری

چهارشنبه ۲۲ تیرماه

ساعت ۱۷ تا ۲۱

مکان برگزاری دوره حضوری

سالن همایش های مرکز قلب : تهران، خیایان ولیعصر ، ابتدای بزرگراه نیایش (هاشمی رفسنجانی) مرکز قلب و عروق شهید رجایی(پارکینگ هماهنگ شده است)

هزینه دوره برای ۴ ساعت آموزش حضوری:

۷۲۰,۰۰۰ تومان

هزینه دوره برای ۴ ساعت آموزش غیر حضوری(آنلاین):

۴۴۰,۰۰۰ تومان